PROFESNÍ PORADENSTVÍ

 

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně zaměstnání? Využijte naše bezplatné poradenské služby osobně nebo online.

Nabízíme vám:

  • rychlé pracovní poradenství,
  • včasnou pomoc při hledání zaměstnání,
  • služby zprostředkování vhodného místa i
  • individuální přípravu a pomoc dle vaší konkrétní situace.

Navíc vám pomůžeme:

  • zorientovat se ve svých schopnostech, dovednostech a vlastnostech,
  • odhalit, jakým se vydat profesním směrem a
  • jak rychle vkročit na trh práce tak, aby se vaše představa o vhodném zaměstnání stala realitou. 

V případě zájmu vyplňte, prosím, registrační formulář v pravé části této stránky. Zvolte si, o jakou formu poradenství máte zájem. Po odeslání registračního formuláře vás bude kontaktovat náš poradce, který se s vámi domluví na dalším postupu. V případě potřeby nás můžete kontaktovat na telefonním čísle: +420 721 504 826.

Těšíme se na společné setkání.

Tým Moje místo v MSK.

 

Vaše místo v kraji

V dnešních dnech, možná více než kdykoliv jindy, je důležité, aby lidé našli své stabilní pracovní místo a vymanili se tak z nejistoty a potenciálního ohrožení z jeho možné ztráty. Proto jsme rádi, že Vám můžeme představit projekt Moje místo v MSK, který má za úkol pomáhat lidem a propojovat firmy mezi sebou při řešení propouštění a náboru nových zaměstnanců.  

Profesní poradenství

Díky profesnímu poradenství bude mít každý zaměstnanec v  Moravskoslezském kraji, který je ohrožen ztrátou zaměstnání, uvažuje nad změnou práce, či je nezaměstnaný možnost využít poradenských služeb online či osobně. Poradenství přizpůsobujeme na míru klienta, nabízíme širokou škálu služeb, například kariérové poradenství, pomoc při hledání a zprostředkování zaměstnání, přípravu na pracovní pohovor či konzultaci životopisu.

Online aplikace pro firmy

Cílem online aplikace pro firmy (Chytrý matching) je párování volných lidských kapacit firem a poptávky ze strany ostatních firem. Takto mohou firmy usnadnit zaměstnancům přechod do nového zaměstnání, a to již v průběhu výpovědní lhůty před registrací na Úřadu práce.

www.mspakt.cz