KONTAKTNÍ ÚDAJE

KONTAKTNÍ ÚDAJE SPOLEČNOSTI:

 

Moravskoslezský pakt zaměstnanosti, z.s.

Výstavní 2224/8, 709 00 Ostrava
+420 725 736 255
info@mspakt.cz
www.mspakt.cz

MOJE MÍSTO V MSK:

 

Mgr. Martin Navrátil, Ph.D.

+420 725 736 355
mnavratil@mspakt.cz

 

Ing. Jan Kurník

+420 724 395 559
jkurnik@mspakt.cz

PROFESNÍ PORADENSTVÍ:

 

Ing. Jana Konarská

+420 721 504 826
jkonarska@mspakt.cz

Vaše místo v kraji

V dnešních dnech, možná více než kdykoliv jindy, je důležité, aby lidé našli své stabilní pracovní místo a vymanili se tak z nejistoty a potenciálního ohrožení z jeho možné ztráty. Proto jsme rádi, že Vám můžeme představit projekt Moje místo v MSK, který má za úkol pomáhat lidem a propojovat firmy mezi sebou při řešení propouštění a náboru nových zaměstnanců.  

Profesní poradenství

Díky profesnímu poradenství bude mít každý zaměstnanec v  Moravskoslezském kraji, který je ohrožen ztrátou zaměstnání, uvažuje nad změnou práce, či je nezaměstnaný možnost využít poradenských služeb online či osobně. Poradenství přizpůsobujeme na míru klienta, nabízíme širokou škálu služeb, například kariérové poradenství, pomoc při hledání a zprostředkování zaměstnání, přípravu na pracovní pohovor či konzultaci životopisu.

Online aplikace pro firmy

Cílem online aplikace pro firmy (Chytrý matching) je párování volných lidských kapacit firem a poptávky ze strany ostatních firem. Takto mohou firmy usnadnit zaměstnancům přechod do nového zaměstnání, a to již v průběhu výpovědní lhůty před registrací na Úřadu práce.

www.mspakt.cz